باشگاه صدا بازوی عملی کلاس‌های تئوری شماست

باشگاه صدا همچون باشگاه‌های ورزشی فرصتی برای تمرین فراهم می‌آورد. شما در باشگاه صدا زیر نظر مربیانی که برای این کار آموزش دیده‌اند، کار روی صدا و تقویت بیان خود را از مراحل مقدماتی آغاز خواهید کرد. باشگاه صدا به تمامی کسانی که دوره‌ها و کلاس‌های نظری و حتی عملی را با اساتید گوناگون گذرانده‌اند، توصیه می‌شود.

شاخه‌های گوناگون باشگاه صدا:
  1. دوره عمومی تمرین Voice party (بسته کامل تمرین) بر اساس برنامه‌ریزی مدیریت باشگاه – این دوره هر بار زیر نظر یک مربی خواهد بود.
  2. دوره تخصصی لهجه با پوریا شیخ‌الاسلامی
  3. دوره تخصصی تصحیح تولید واج‌های گفتار (اختلالات تولیدی گویندگی) با سارا رسایی
  4. دوره تخصصی پرورش رزونانس با محمد راکعی
  5. دوره عمومی پرورش صدا (voice party) با نرگس چوپانی (آنلاین – حضوری در اصفهان)
  6. دوره عمومی پرورش صدا (voice party) با محمدحسین تفریشی (تهران)

 

ثبت‌نام کنید

پیشنهاد ما:

ابتدا دوره‌های عمومی را شرکت کنید. در ادامه (و شاید حتی در کنار دوره عمومی) چنانچه نیاز به دوره تخصصی بود، آن دوره‌ها را شرکت کنید.

اطلاعات بیشتر:

پرورش صدا و بیان نیازمند تمرین عملی است. فراموش نکنید «صدا» و «بیان» هم محصول عملکرد مجموعه‌ای از عضلات و مفاصل هستند که همچون تمامی عضلات بدن نیازمند ورزش هستند. باشگاه صدا همچون باشگاه بدن‌سازی است با این تفاوت که مربیان این باشگاه فقط روی عضلات صوتی و گفتاری شما متمرکز هستند. نکته قابل توجه آن است که باشگاه صدا رویکرد آموزشی ندارد و شما در باشگاه صدا فقط تمرین‌های عملی منظم دارید. کسب مطالب تئوری نیازمند حضور در کلاس‌ها و دوره‌های تخصصی است. برای آگاهی از این دوره‌ها سربرگ «دوره‌های آموزشی» را ببینید.

 


 

فهرست