• این موضوع خالی است.
 • سازنده
  موضوع
 • #1095
  آرش آبسالان
  مشارکت کننده

  سلام

  ورود شما را به دوره اول «پرورش صدا، بیان و مهارت‌های گفتاری» خوش آمد می‌گوییم.
  لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

  1. کلاس شما روزهای شنبه از ساعت 18 الی 21 (6 تا 9) در خیابان نوفل‌لوشاتو برگزار خواهد شد (لینک گوگل مپ در ادامه آمده است).
  2. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این مکان ایستگاه تئاتر شهر است.
  3. ایستگاه اتوبوس در دو توقفگاه چهارراه ولی‌عصر و همچنین سه‌راه جمهوری است.
  4. مجموعه «عمارت سیمرغ» پارکینگ ندارد و محل  پارک خودروی شما حاشیه خیابان اصلی و خیابان‌های اطراف است (پیدا کردن محل پارک کمی دشوار است).
  5. عمارت دارای کافی‌شاپ و فضای باز است و استفاده از امکانات آن هم تابع ضوابط عمارت سیمرغ است و ربطی به کلاس و استاد ندارد.
  6. پیشنهاد می‌کنیم چنان‌چه با آدرس مورد نظر آشنایی ندارید، در جلسه نخست زودتر به سمت آدرس کلاس حرکت کنید.
  7. جلسات حضور و غیاب ندارند.
  8. شهریه با شروع جلسه دوم غیرقابل استرداد است و شما فقط تا شروع جلسه دوم فرصت انصراف دارید.
  9. جلسات آموزشی تئوری و عملی هستند.
  10. در جلسه نخست ملزومات خاصی جز قلم و کاغذ نیاز ندارید، اما برای جلسات بعدی نیاز به لباس تمرین خواهید داشت (پیشنهاد می‌کنیم حتی برای جلسه نخست لباس رسمی نداشته باشید چرا که تمرین عملی سبکی خواهید داشت). توضیحات بیشتر در همان جلسه نخست گفته خواهد شد.
  11. ضبط صدای استاد بلامانع است اما هرگونه تصویربرداری ممنوع است و با آن به‌شدت برخورد خواهد شد.
  12. ما هیچ تعهدی برای ارائه فیلم، فایل صوتی یا دیگر مواد آموزشی نداریم (همچون بسیاری از دوره‌های آموزشی شما باید نت‌برداری کنید).
  13. ما هیچ مسئولیتی در قبال لوازم شخصی شما نداریم و پیگیر مسائلی حاشیه‌ای از این‌دست هم نخواهیم بود.
  14. از همین ابتدا توصیه می‌شود پرسش‌های خود را در بازه زمانی آموزش از استاد بپرسید تا مزاحم تایم استراحت ایشان نشوید (در تایم استراحت، دستیاران پاسخ‌گوی شما هستند).
  15. دوره آموزشی شما حداقل دو دستیار دارد که در بازه تمرین عملی برای کنترل تمرین به استاد کمک می‌کنند.
  16. در صورت غیبت از هر جلسه، هیچ امکان جلسه جبرانی خاصی وجود ندارد، شما باید اطلاعات را از دوستان همکلاسی خود بگیرید. سایر موارد در طول جلسات از سوی استاد و دستیاران ایشان اعلام خواهد شد.
  17. چنان‌چه بیماری خاصی (همچون ناراحتی قلب، تنفسی، دیسک کمر، مشکلات زانو و…) دارید، حتما در زمان استراحت یا پایان جلسه نخست به اطلاع دستیاران استاد برسانید، چرا که باید در طول برخی از تمرین‌های عملی برنامه خاصی به شما داده شود (شامل حال تمام تمرین‌ها نیست).
  18. ضوابط اجتماعی کلاس تابع ضوابط اجتماعی و عرفی رایج در کشور است، اما در خارج از فضای کلاس تابع ضوابط رایج در محیط‌های عمومی و همچنین ضوابط مجموعه عمارت سیمرغ است (از آن‌جا که عمارت سیمرغ یک مجموعه تئاتری است، شما اجازه ورود به سالن‌های نمایشی یا ایجاد مزاحمت برای اجراهای نمایشی را ندارید).
  19. در نگهداری اطلاعات پنل کاربری خود دقت داشته باشید، چرا که اطلاعیه‌ها و برخی از مواد درسی از طریق همین پنل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بر این اساس توصیه می‌شود، پیش از شروع هر جلسه نگاهی به باکس اطلاعیه‌ها بیندازید (گاهی یک جلسه با کنسلی مواجه می‌شود که تلاش می‌کنیم در دیرترین حالت 24 ساعت قبل اطلاع‌رسانی کنیم. در صورتی که این اتفاق ساعاتی پیش از کلاس رقم بخورد، با پیامک یا تماس تلفنی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد- در صورتی که تعطیلی ناشی از اتفاق قهری -همچون آتش‌سوزی، زلزله، آشفتگی اجتماعی و مورادی از این دست- باشد، باز هم تلاش ما اطلاع‌رسانی همگانی است. با این همه شاید ناگزیر باشیم در موارد خاص از شما هم برای اطلاع‌رسانی فوری کمک بگیریم).
  20. تعطیلات رسمی (به‌جز موارد خاص همچون عید نوروز یا تاسوعا عاشورا) شامل حال دوره نمی‌شود، با این همه تعطیلی یک جلسه تابع گفت‌وگوی جمعی با استاد و تصمیم نهایی ایشان است (این امکان هم شاید فقط برای یک جلسه باشد).
  21. بدون شک لذت این دوره آموزشی تابع لبخندها و انرژی‌های خوب شماست. با آغوش باز در انتظار لبخندهای شما هستیم.

   

  تا دیدار زود

  * آهان! هیچ محدودیتی برای استفاده از اسم مستعار در طول دوره نیست، شما می‌تونید از همون جلسه اول حتی به استاد هم اسم مستعار خودتون رو بگید، فقط لازمه توی چند جلسه اول (واسه کنترل اسامی) موقع ورود و به دستیاری که لیست رو چک می‌کنه درگوشی اسم ثبت‌نامی خودتون رو بگید. همین دیگه! فعلا!

 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
فهرست